Plavecký oddíl Rejnok

Provozuje SZMH jako svoji doplňkovou činnost na základě čl. 6 Zřizovací listiny s účinností od 1.1.2006. Oddíl funguje na základě svých Stanov a platných směrnic, jeho hlavním úkolem je poskytovat přípravný a základní plavecký trénink pro plavce žákovského věku.

info
Předseda a trenér Mgr. Pavel Urban
Hospodář Miroslava Tomášková
Počet členů 20

Rozvrh

den čas
pondělí 16.30 – 18.00
středa 16.30 – 18.00
pátek 16.30 – 17.30

Mimo školní prázdniny a svátky

 Aktuálně

Členové oddílu zahájili již tradičně novou sezonu 1. kolem Poháru Jiráskova kraje a Podkrkonoší v Trutnově. V sobotu 1. 2. předvedli v trutnovském bazénu členové hořické výpravy řadu velmi kvalitních výkonů.
V disciplíně 50 m motýlek ve svých věkových kategoriích dosáhla nejlepšího umístění Kateřina Němečková, když obsadila druhé místo. Čtvrtá skončila Sophie Paloušová, pátá Kateřina Tunegová, šestý Jan Tunega, sedmé místo brali Barbora Šafaříková a Jáchym Nečesaný, devátý skončil Jan Pospíšil a desátý Václav Němeček.
Na 50 m volný způsob se nejlépe umístila Sophie Paloušová, která doplavala ve své kategorii třetí. Čtvrtí pak skončili Kateřina a Jiří Němečkovi.
Zajímavý souboj se odehrál mezi Alešem Hlaváčkem a Honzou Tunegou, Aleš obsadil páté místo, když mu na bednu chybělo 0,4 s., Honza byl jen o jednu příčku horší, když mu na Aleše scházelo pouhých 0,11 s. Oba za svůj výkon získali III. výkonnostní třídu.
Šestá místa brali též František Němeček a Laura Paloušová. Do TOP 10 se devátým místem vešli Maxmilián Palouš, Veronika Voňková a Jan Pospíšil.

Podrobné výsledky z plaveckých závodů jsou k dispozici na stránkách www.czechswimming.cz v odkazu Termínová listina