Plavecký oddíl Rejnok

Provozuje SZMH jako svoji doplňkovou činnost na základě čl. 6 Zřizovací listiny s účinností od 1.1.2006. Oddíl funguje na základě svých Stanov a platných směrnic, jeho hlavním úkolem je poskytovat přípravný a základní plavecký trénink pro plavce žákovského věku.

info
Statutární orgán Petr Rücker
Trenér Michal Křivohlávek
Hospodář Miroslava Tomášková
Počet členů 20

Rozvrh – tréninky pokračují od 4. prosince

den čas
pondělí 16.30 – 18.00
středa 16.30 – 18.00
pátek 16.30 – 17.30

Mimo školní prázdniny a svátky

 Aktuálně

Členové oddílu zahájili již tradičně novou sezonu 1. kolem Poháru Jiráskova kraje a Podkrkonoší v Trutnově. V sobotu 1. 2. předvedli v trutnovském bazénu členové hořické výpravy řadu velmi kvalitních výkonů.
V disciplíně 50 m motýlek ve svých věkových kategoriích dosáhla nejlepšího umístění Kateřina Němečková, když obsadila druhé místo. Čtvrtá skončila Sophie Paloušová, pátá Kateřina Tunegová, šestý Jan Tunega, sedmé místo brali Barbora Šafaříková a Jáchym Nečesaný, devátý skončil Jan Pospíšil a desátý Václav Němeček.
Na 50 m volný způsob se nejlépe umístila Sophie Paloušová, která doplavala ve své kategorii třetí. Čtvrtí pak skončili Kateřina a Jiří Němečkovi.
Zajímavý souboj se odehrál mezi Alešem Hlaváčkem a Honzou Tunegou, Aleš obsadil páté místo, když mu na bednu chybělo 0,4 s., Honza byl jen o jednu příčku horší, když mu na Aleše scházelo pouhých 0,11 s. Oba za svůj výkon získali III. výkonnostní třídu.
Šestá místa brali též František Němeček a Laura Paloušová. Do TOP 10 se devátým místem vešli Maxmilián Palouš, Veronika Voňková a Jan Pospíšil.

Ostatní jarní závody byly zrušeny

Podrobné výsledky z plaveckých závodů jsou k dispozici na stránkách www.czechswimming.cz v odkazu Termínová listina

Tréninky a činnost oddílu ve školním roce 2020/2021

Po oficiální tréninkové pauze budou tréninky pokračovat od 2. září v obvyklých dnech a časovém rozvrhu. Při úhradě členských příspěvků bude zohledněno zrušení tréninků v jarní části.
Svoji činnost trenéra a předsedy oddílu se rozhodl ukončit Mgr. Pavel Urban. Velký dík panu Urbanovi za jeho dlouholetou trenérskou činnost, ze které vzešla řada talentovaných žáků, kteří reprezentovali oddíl na velmi pěkné výkonnostní úrovni a na plavání nezanevírají ani později.
Funkci hlavního trenéra bude od 1.9.2020 vykonávat Michal Křivohlávek (tel. 723 420 662), který bude zajišťovat komunikaci s ČSPS, rodiči členů, přihlašování na závody, zajišťování sportovních prohlídek a ostatní organizační činnost. Při vlastních trénincích budou Michalovi vypomáhat další bývalí úspěšní členové oddílu.