Plavecký oddíl Rejnok

Provozuje SZMH jako svoji doplňkovou činnost na základě čl. 6 Zřizovací listiny s účinností od 1.1.2006. Oddíl funguje na základě svých Stanov a platných směrnic, jeho hlavním úkolem je poskytovat přípravný a základní plavecký trénink pro plavce žákovského věku.

info
Statutární orgán Petr Rücker
Trenéři Michal Křivohlávek, Aleš Hlaváček
Hospodář Miroslava Tomášková
Počet členů 15

Rozvrh (mimo školní prázdniny)

den čas
pondělí 16.30 – 18.00
středa 16.30 – 18.00
pátek 16.30 – 17.30

 

Aktuálně:

Sezónu 2023 zahájili Rejnoci v Trutnově Pohárem Jiráskova kraje
a Podkrkonoší.

 

V sobotu 18.2. zahájila jedenáctka našich plavců za účasti členů z 16 oddílů letošní plaveckou závodní sezónu . Rejnoci se předvedli hned v sedmi plaveckých disciplínách. Nejlepšího umístění dosáhl druhým místem na 200 m volný způsob ve své kategorii Jirka Němeček, který přidal pěkné 4. místo na 100 m prsa a 6. místo na 50 m volný způsob. Tuto disciplínu absolvovalo všech 11 hořických plavců a plavkyň. Čtvrté místo zde zaznamenal Fanda Němeček, páté Sophie Paloušová a šesté místo přidala i Maruška Karbanová.  Na pěkných 4. místech s minimální ztrátou ve svých kategoriích doplavaly na 50 m motýlek Sophie Paloušová, které chybělo 0,15 s. na bronz a Pavlína Karešová, které na bednu chybělo pouhých 0,04 s. Do Top 10 se při svých startech vešly i Kamila Voňková a Bára Šafaříková.  Hořickou výpravu doplnily Laura Paloušová, Štěpánka Smolíková, Zuzana Janošková a Klára Pourová.
Pro některé mladší členky oddílu to byly první ostré závody mimo hořický bazén. Poctivý zimní trénink se projevil ve zlepšení svého osobního rekordu v některých absolvovaných disciplínách hned u devíti závodníků a závodnic, celkem se to povedlo při 23! startech.

16. a 30. 3. Trutnov – 1. a 2. kolo Krajského přeboru

V prvním kole naše pětičlenná dívčí výprava zaznamenala velmi dobré výsledky, děvčata si odvezla 4 třetí, 4 čtvrtá, 1 páté a 1 šesté místo. Ve druhém kole z původní pětice startovaly pouze Kamila Voňková a Sophie Paloušová, Kamile se nejvíce dařilo na 50 m prsa, kde skončila druhá, Sophie přidala 4. místo na 100 m polohový závod a 5. místo na 50 m volný způsob, se dvěma 3. místy a jedním 6. z prvního kola se stala nejúspěšnější hořickou plavkyní v trutnovském dvojkole. Je potřeba ocenit, že naše děvčata v Trutnově startovala v osmi různých disciplínách.

 

 

 

 

 

Galerie