Masáže

Na masáže je nutné se objednat v recepci nebo na tel. č.  602 238 534 v provozní době masáží
Objednat se můžete k masérkám Petře Horákové, Ivaně Flégrové a Evě Mikasové

Provozní doba

den
pondělí  9.00 – 13.00
úterý 13.00 – 19.00
středa 9.00 – 13.00
čtvrtek 13.00 – 19.00
pátek 13.00 – 19.00
sobota x
neděle 13.00 – 19.00

 Klasické sportovní a regenerační masáže

Typ masáže cena
Záda (25 min.) 210,-
Šíje (15 min.) 140,-
Dolní končetiny (45 min) 350,-
Horní končetiny (25 min) 180,-

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny cena
Celková (120 min.) 750,-
Zadní/přední část (60 min.) 450,-
Částečná (35 min.) 250,-

Masáž horkými lávovými kameny mimořádně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Postupně se prohřívá a uvolňuje celé tělo, vyrovnává se a harmonizuje energie v těle. Tím se zároveň vytvářejí ty nejlepší podmínky pro detoxikaci organismu.

Základ terapie, kterou nabízíme spočívá v použití speciálních havajských technik v kombinaci z regenerační, reflexní masáží s použití aromaterapeutických masážních prostředků je dnes vyhledávanou formou alternativní medicíny nejen pro tělo, ale i duši.

Černé čedičové kameny se nahřívají ve vodní lázni v ohřívací nádobě. Nejdříve se kameny pouze přiloží, aby se dosáhlo dokonalého prohřátí těla.Pocit – cítit teplé a olejnaté kameny na kůži je pro klienta velice příjemný. Před samotnou masáží použijeme předehřátý olej, který naneseme na kůži. Samotná masáž je velmi intenzivní, neboť jak fyzický tlak kamenů tak i energie horkých kamenů a vcítění se maséra do masírované osoby a masáže, působí okamžitě. Všechny masážní postupy jsou prováděny velkoryse a velmi pomalu.

Masáž není vhodná při onemocněních srdce, vysokém krevním tlaku, infekčních chorobách, křečových žílách, hematomech, popáleninách a těhotenství.

Manuální lymfatické masáže (lymfodrenáže)

Lymfatická masáž cena
Dolní končetiny 750,- (od 60 min.)
Horní končetiny + záda 750,- (od 60 min.)

Ruční lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra, plíce (plynný odpad) které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.

Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tělo zadržuje vodu. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato lymfatická masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Manuální lymfodrenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED OBJEDNÁNÍM: LÉČEBNÉ ÚČINKY, KONTRAINDIKACE

Medová masáž

Medová masáž cena
Detoxikační (60 min.) 500,-

Medová masáž má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky.
Pomocí tzv. „pumpovacích“ pohybů rukou se při masáži dostávají živiny obsažené v medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazeniny a škodlivé látky – toxiny. Ty se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celou dobu našeho života. Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí.
Medová masáž se provádí na zádech. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí
Medová masáž je vhodná pro oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem, při poruchách spánku, migréně, depresích, chronickém únavovém syndromu apod.

Masáž baňkami

Masáž baňkami cena
Záda, šíje (20 min.) 350,-

Základem masáže baňkami je reflexní metoda, která je založena na vzniku překrvení, dráždění kožních receptorů vakuem, které se vytvoří v baňce. Tato metoda je naprosto bezbolestivá, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže.
Zejména po první aplikaci je možné, že na těle zůstanou v místech, kde byly baňky přiloženy, „modřiny“ – ty však nejsou nebezpečné a během několika dní se samy ztratí.
Masáž baňkami je vhodný doplněk masáže relaxační, vlivem masáže baňkami se zlepšuje periferní oběh krve, lymfy, mezitkáňové tekutiny, vhodná je např. při osteochondróze páteře a šíje nebo při nemocích z nachlazení.

Breussova masáž

Breussova masáž cena
uvolnění blokád (40 min.) 500,-

Jedná se o jemnou, citlivou, energetickou masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády.
Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder.
Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené ploténky, ale pouze zdegenerované, které se dají pravidelnou masáží obnovit.